SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Frölunda Hockeyclub
Fotboll
Våra lag/tränare
Region Syd 23/24
Daniel Eriksson, Huvudtränare
 
0702-18 49 50
Johan Käller, Fystränare
 
0722-39 17 65
Robert Thegerström, Tränare
U15/U16 23/24
Alexander Milkovic, Tränare
Arvid Henriksson, Fystränare
Daniel Perlhede, Tränare
Fredrik Lööf, Lagledare
 
0706-14 43 29
Hannes Kollen, Målvaktstränare
Jerry Hägglund, Materialförvaltare
Karianne Björnes, Lagledare
Keyvan Saldjoughi, Huvudtränare
Linus Hultman, Tränare
Marcus Hagström, Lagledare
 
0703-10 37 00
Oliver Fogelqvist, Tränare
Sina Perlhede, Fystränare
Team 10
Alexander Milkovic, Huvudtränare
Jens Simonsson, Tränare
Jonas Jonemark, Lagledare
 
0708-86 91 66
Kenneth Viklund, Tränare
Markus Davidsson, Materialförvaltare
Niclas Nilsson, Materialförvaltare
Petter Halvordsson, Tränare
Sebastian Klug, Målvaktstränare
Sina Perlhede, Fystränare
 
0735-40 26 98
Tomas Strömblad, Materialförvaltare
 
0735-33 99 35
Viktor Hultman, Tränare
Team 11
Alexander Büller, Materialförvaltare
Alexander Milkovic, Tränare
Andreas Baranto, Tränare
Christian Wern, Materialförvaltare
Henrik Arvidsson, Tränare
Jakob Welander, Huvudtränare
 
0736-16 81 79
Johan Nyström, Tränare
Mikael Svensson, Tränare
Rickard Andersson, Tränare
Sina Perlhede, Fystränare
Veronica Thorén Oxhagen, Lagledare
 
0703-45 99 09
Team 12
Alexander Djurovic, Materialförvaltare
Clara Persson, Fystränare
Fabian Frachelli, Tränare
Helena Frachelli Birknäs, Materialförvaltare
Jesper Hedell, Huvudtränare
 
0704-23 24 70
Johan Reuterdahl, Lagledare
 
0708-51 32 28
Marcus Hagström, Ledare bås
Mikael Svenson, Tränare
Roger Wier, Materialförvaltare
Tomas Fredriksson, Tränare
Toni Hubert, Tränare
Team 13
Anders Wettre, Lagledare
Emil Karlsson, Tränare
Jakob Welander, Huvudtränare
 
0736-16 81 79
Jarkko Aine, Huvudtränare
 
0736-96 39 11
Jim Nieminen, Tränare
John Crispell, Tränare
Stephen Guthrie, Materialförvaltare
Team 14
Anna Dahl, Lagledare
 
0702-96 81 20
Christopher Hoff, Huvudtränare
 
0793-00 70 06
Fredrik Persson, Tränare
Jakob Ersman, Tränare
Jimmy Edvinsson, Materialförvaltare
Linus Björk, Tränare
Mikael Svensson, Tränare
Samuel Hermansson, Materialförvaltare
 
0733-74 75 20
Wictor Adolfsson Hedlund, Huvudtränare
 
0708-15 07 17
Team 15
Adis Beharic, Tränare
Alexandra Büller, Lagledare
 
0706-37 88 85
Erik Grunnesjö, Materialförvaltare
Hampus Berndtsson, Tränare
Jakob Baranto, Tränare
Jonas Näslund, Tränare
Linda Haglund, Lagledare
 
0704-73 83 64
Niklas Haglund, Materialförvaltare
Peder Eklöv, Tränare
Robert Falk, Huvudtränare
 
0705-68 29 08
Flickor Äldre
Andrea Lundqvist, Tränare
Andreas Solveström, Tränare
Annika Sjöström, Fystränare
Calle Österberg, Tränare
Camilla Andreasson, Lagledare
Carolina Österberg, Lagledare
Christopher Cristiansson, Tränare
Gustaf Ljunggren, Huvudtränare
Henrik Mahan, Materialförvaltare
Mathias Ljunggren, Tränare
Roger Wier, Materialförvaltare
Ronny Nilsson, Tränare
Flickor Yngre
Ann-Charlotte Ljunggren, Lagledare
Camilla Andreasson, Lagledare
Carolina Österberg, Lagledare
Elina Sjöberg, Tränare
Jimmy Kontio, Tränare
Johanna Vepsäläinen, Tränare
Kajsa Sandsten, Materialförvaltare
Markus Tagaris, Huvudtränare
Teddy Alexandersson, Tränare
J18 23/24
Anders Bergman, Lagledare
Annika Lindqvist, Fystränare
Jesper Lager, Materialförvaltare
Jonathan Granström, Tränare
Noah Hjorth, Fystränare
Peter Andersson, Målvaktstränare
René Nielsen, Materialförvaltare
Sebastian Pihl, Huvudtränare
Viktor Westin, Tränare
J20 23/24
Emanuel Åström, Huvudtränare
Erik Jansson, Fystränare
Jesper Bladini, Fystränare
Jesper Lager, Materialförvaltare
Martin Dahlin, Tränare
Mathias Porseland, Tränare
Mikael Ström, Tränare
Peter Andersson, Tränare
Pär Edlund, Tränare

 
Webbshop
Våra partners
Camps