SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Frölunda Hockeyclub
Fotboll
Spelade matcher
APRIL 2024
 
06
14:00
lör
14:00    
U15/U16 23/24, Husqvarna Garden
HV 71 - Frölunda Hockey Club U15/16 23/24  -      
06
12:00
lör
12:00    
J20 23/24, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
Skellefteå AIK - Frölunda HC  -      
05
19:00
fre
19:00    
J20 23/24, Skellefteå Kraft Arena
Skellefteå AIK - Frölunda HC3  -  1  
03
19:00
ons
19:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Skellefteå AIK3  -  5  
MARS 2024
 
30
12:00
lör
12:00    
J20 23/24, Växjö Ishall
Växjö Lakers HC - Frölunda HC  -      
29
17:00
fre
17:00    
J20 23/24, Växjö Ishall
Växjö Lakers HC - Frölunda HC3  -  7  
27
19:00
ons
19:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Växjö Lakers HC2  -  0  
27
18:00
ons
18:00    
Team 10, Valhallarinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Härryda HC Vit
2  -  4  
 
24
17:30
sön
17:30    
U15/U16 23/24, Rambergsrinken
Frölunda HC 2 - Bäcken HC 21  -  8  
24
15:30
sön
15:30    
Flickor Äldre, Olympiarinken A-Hall
Helsingborg HC Ungdom - Frölunda HC5  -  0  
24
08:00
sön
08:00    
Team 14, Landvetter Ishall
Team 14 » 
Härryda HC - Frölunda Hockey Club
  -      
23
18:00
lör
18:00    
Team 10, Stenungsund Arena
Team 10 » 
Stenungsund HF - Frölunda HC
6  -  2  
23
13:00
lör
13:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Rögle BK7  -  1  
22
19:00
fre
19:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Rögle BK3  -  4  
20
19:00
ons
19:00    
J20 23/24, Catena Arena
Rögle BK - Frölunda HC2  -  3  
18
18:30
mån
18:30    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC Röd/Vit - Bäcken HC Blå1  -  10
 
17
16:30
sön
16:30    
U15/U16 23/24, Veddige Ishall
Varberg/Falkenberg - Frölunda HC 25  -  7  
17
16:00
sön
16:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Växjö Lakers HC4  -  7  
17
14:00
sön
14:00    
J20 23/24, Vida Arena
Växjö Lakers HC - Frölunda HC2  -  1  
17
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Olympiarinken B-Hall
Helsingborg HC Ungdom - Frölunda HC5  -  4  
17
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Vit  -      
17
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Göteborg Queens - Frölunda HC Röd  -      
17
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
17
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Hanhals IF - Frölunda HC Vit  -      
17
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Röd  -      
17
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Röd - Hanhals IF  -      
17
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
17
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Vit - Göteborg Queens  -      
17
08:00
sön
08:00    
Team 10, Lionshov Ishall
 
Team 10 » 
Park Cup - Frölunda HC
  -      
16
18:00
lör
18:00    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Frölunda HC - Kungälvs IK2  -  6  
16
16:30
lör
16:30    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - HV 716  -  2  
16
15:00
lör
15:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Göteborg Queens0  -  7  
16
07:00
lör
07:00    
Team 10, Lionshov Ishall
 
Team 10 » 
Park Cup - Frölunda HC
  -      
15
19:00
fre
19:00    
J20 23/24, Catena Arena
Rögle BK - Frölunda HC4  -  3  
15
16:30
fre
16:30    
Team 10, Lionshov Ishall
 
Team 10 » 
Park Cup - Frölunda HC
  -      
13
18:00
ons
18:00    
Team 11, Valhallarinken
Team 11 » 
Frölunda HC Vit - Partille HK
4  -  2  
 
10
16:00
sön
16:00    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - Linköping HC  -      
10
15:30
sön
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - IF Malmö Redhawks3  -  4  
10
15:30
sön
15:30    
J18 23/24, Stångebro Ishall
Linköping HC - Frölunda HC5  -  6  
10
14:00
sön
14:00    
Team 14, Åby Ishall
 
Team 14 » 
Frölunda Hockey Club Vit - Mölndal
  -      
10
14:00
sön
14:00    
Team 14, Åby Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF Röd
  -      
10
14:00
sön
14:00    
Team 14, Åby Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Vit
  -      
10
12:00
sön
12:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Brynäs IF6  -  5  
10
12:00
sön
12:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Brynäs IF6  -  5  
10
10:00
sön
10:00    
Team 13, Kungsbacka ishall (A)
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF
  -      
10
10:00
sön
10:00    
Team 13, Kungsbacka Ishall (A)
Team 13 » 
Falkenbergs HK - Frölunda HC Vit
  -      
10
10:00
sön
10:00    
Team 13, Kungsbacka Ishall (A)
Team 13 » 
Falkenbergs HK - Frölunda HC Vit
  -      
10
10:00
sön
10:00    
Team 13, Kungsbacka Ishall (A)
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF
  -      
09
18:20
lör
18:20    
U15/U16 23/24, Kållereds Ishall
Kållered SK Vit - Frölunda HC1  -  15
09
18:00
lör
18:00    
Team 10, Rambergsrinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Skärgårdens SK
6  -  6  
09
16:30
lör
16:30    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - Linköping HC  -      
09
16:30
lör
16:30    
Team 10, Rambergsrinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Bäcken HC
0  -  2  
09
16:30
lör
16:30    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Vit - Skärgårdens SK
  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Veddige Ishall
Frölunda HC - Varberg HK  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Veddige Ishall
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Veddige Ishall
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Veddige Ishall
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Veddige Ishall
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Veddige Ishall
Frölunda HC - Varberg HK  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Veddige Ishall
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Veddige Ishall
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Veddige Ishall
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Veddige Ishall
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
09
16:00
lör
16:00    
Team 12, Oasen
Team 12 » 
Kungälvs IK - Frölunda HC Röd
  -      
09
15:30
lör
15:30    
Team 14, Åby Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF Röd
  -      
09
15:30
lör
15:30    
Team 14, Åby Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Vit
  -      
09
14:00
lör
14:00    
Team 14, Kungsbacka Ishall (A)
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Hanhals IF Vit
  -      
09
14:00
lör
14:00    
Team 14, Kungsbacka Ishall (A)
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - IF Mölndal Hockey Röd
  -      
09
12:00
lör
12:00    
J18 23/24, Scaniarinken
Södertälje SK - Frölunda HC3  -  4  
09
12:00
lör
12:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Leksands IF3  -  2  
09
12:00
lör
12:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Leksands IF3  -  2  
08
18:30
fre
18:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Härryda HC Blå
  -      
08
18:30
fre
18:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Lerums BK Röd
  -      
06
19:00
ons
19:00    
Region Syd 23/24, Stångebro ishall
Linköping HC - Frölunda Hockey Club  -      
 
03
19:00
sön
19:00    
U15/U16 23/24, Stenungsund Arena
Stenungsund HF 2 - Frölunda HC 24  -  6  
03
18:30
sön
18:30    
Flickor Äldre, Åby Ishall
IF Mölndal Hockey - Frölunda HC Röd/Vit7  -  0  
03
18:30
sön
18:30    
Team 12, Rambergsrinken
Team 12 » 
Frölunda HC Vit - Stenungsund HF
  -      
03
17:30
sön
17:30    
Team 10, Askims Ishall
Team 10 » 
Hovås HC - Frölunda HC
3  -  5  
03
17:00
sön
17:00    
Team 13, Rambergsrinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC Vit
  -      
03
17:00
sön
17:00    
Team 13, Rambergsrinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC Vit
  -      
03
17:00
sön
17:00    
Team 13, Rambergsrinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Vit
  -      
03
17:00
sön
17:00    
Team 13, Rambergsrinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Vit
  -      
03
14:30
sön
14:30    
Team 15, Vallhamra Ishall
Team 15 » 
Partille HK - Frölunda HC Röd
  -      
03
14:30
sön
14:30    
Team 15, Vallhamra Ishall
Team 15 » 
Härryda HC Vit - Frölunda HC Röd
  -      
03
14:30
sön
14:30    
Team 15, Vallhamra ishall
 
Team 15 » 
Härryda HC, Hanhals IF VIT, Partille HC VIT - Frölunda Hockey Club Team 15
  -      
03
14:30
sön
14:30    
Team 15, Vallhamra Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Röd - Hanhals IF Vit
  -      
03
14:00
sön
14:00    
Team 15, Åby Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Vit - Skärgårdens SK Vit
  -      
03
14:00
sön
14:00    
Team 15, Åby ishall
 
Team 15 » 
IF Mölndal Hockey, Hovås HC VIT, Skärgården SK VIT - Frölunda Hockey Club Team 15
  -      
03
14:00
sön
14:00    
Team 15, Åby Ishall
Team 15 » 
IF Mölndal Hockey - Frölunda HC Vit
  -      
03
14:00
sön
14:00    
Team 15, Åby Ishall
Team 15 » 
Hovås HC Blå - Frölunda HC Vit
  -      
03
12:30
sön
12:30    
Team 11, Marconihallen
Team 11 » 
Bäcken HC Blå - Frölunda HC Röd
3  -  3  
03
12:00
sön
12:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Djurgårdens IF7  -  0  
03
09:30
sön
09:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Varberg HK  -      
03
09:30
sön
09:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
03
09:30
sön
09:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
03
09:30
sön
09:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
03
09:30
sön
09:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
03
09:30
sön
09:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Varberg HK  -      
03
09:30
sön
09:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
03
09:30
sön
09:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
03
09:30
sön
09:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
03
09:30
sön
09:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
03
08:00
sön
08:00    
Flickor Yngre, Landvetter ishall
Frölunda HC Röd - Hanhals IF  -      
03
08:00
sön
08:00    
Flickor Yngre, Landvetter ishall
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
03
08:00
sön
08:00    
Flickor Yngre, Landvetter ishall
Frölunda HC Vit - Göteborg Queens  -      
03
08:00
sön
08:00    
Flickor Yngre, Landvetters Ishall
Göteborg Queens - Frölunda HC Röd  -      
03
08:00
sön
08:00    
Flickor Yngre, Landvetters Ishall
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
03
08:00
sön
08:00    
Flickor Yngre, Landvetters Ishall
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Röd  -      
03
08:00
sön
08:00    
Flickor Yngre, Landvetters Ishall
Hanhals IF - Frölunda HC Vit  -      
03
08:00
sön
08:00    
Flickor Yngre, Landvetters Ishall
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Vit  -      
02
19:00
lör
19:00    
Team 10, Oasen
Team 10 » 
Kungälvs IK - Frölunda HC
3  -  2  
02
19:00
lör
19:00    
U15/U16 23/24, Landvetters Ishall
Härryda HC - Frölunda HC2  -  9  
02
18:00
lör
18:00    
Team 14, Rambergsrinken
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC
  -      
02
18:00
lör
18:00    
Team 14, Rambergsrinken
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Kungälvs IK
  -      
02
16:30
lör
16:30    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Färjestad BK4  -  3  
02
16:30
lör
16:30    
Team 12, Rambergsrinken
Team 12 » 
Frölunda HC Röd - Härryda HC
  -      
02
15:30
lör
15:30    
Team 14, Öckerö Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Hovås HC
  -      
02
15:30
lör
15:30    
Team 14, Öckerö Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Skärgårdens SK
  -      
02
12:00
lör
12:00    
Team 12, Vättlehallen
Team 12 » 
Lerums BK Röd - Frölunda HC Vit
  -      
02
09:00
lör
09:00    
Flickor Äldre, Stenungsund Arena
Uddevalla/Stenungsund/Rönnäng - Frölunda HC0  -  6  
02
08:30
lör
08:30    
Team 10, Kållereds Ishall
Team 10 » 
Kållered SK - Frölunda HC
6  -  2  
02
08:30
lör
08:30    
Team 13, Askims ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Hovås HC Blå
  -      
02
08:30
lör
08:30    
Team 13, Askims Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Kungälvs IK
  -      
FEBRUARI 2024
 
29
19:00
tor
19:00    
J18 23/24, Catena Arena
Rögle BK - Frölunda HC1  -  6  
28
20:00
ons
20:00    
U15/U16 23/24, Askims Ishall
Hovås HC - Frölunda HC6  -  7  
 
25
18:45
sön
18:45    
U15/U16 23/24, Kungsbacka Ishall (B)
Frölunda HC 2 - Hanhals IF 27  -  6  
25
18:30
sön
18:30    
Flickor Äldre, Rambergsrinken
Frölunda HC Röd/Vit - Lerums BK Blå1  -  4  
25
17:00
sön
17:00    
Team 11, Annan Yta
Team 11 » 
Frölunda HC Röd - IF Mölndal Hockey
2  -  5  
25
16:00
sön
16:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Djurgårdens IF3  -  6  
25
14:30
sön
14:30    
Team 13, Landvetter ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Vit
  -      
25
14:30
sön
14:30    
Team 13, Landvetters Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Vit
  -      
25
14:30
sön
14:30    
Team 13, Landvetters Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Varberg HK
  -      
25
14:30
sön
14:30    
Team 13, Landvetters Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Varberg HK
  -      
25
12:00
sön
12:00    
J20 23/24, Skellefteå Kraft Arena
Skellefteå AIK - Frölunda HC6  -  9  
25
08:30
sön
08:30    
Team 15, Askims Ishall
Team 15 » 
Varberg HK - Frölunda HC Röd
  -      
25
08:30
sön
08:30    
Team 15, Askims Ishall
Team 15 » 
Hovås HC Blå - Frölunda HC Röd
  -      
25
08:30
sön
08:30    
Team 15, Askims Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Röd - Lerums BK Röd
  -      
25
08:30
sön
08:30    
Team 15, Askims ishall
 
Team 15 » 
Hovås HC, Lerums BK, Varberg HK - Frölunda Hockey Club Team 15
  -      
24
18:30
lör
18:30    
Team 12, Askims Ishall
Team 12 » 
Hovås HC - Frölunda HC Röd
  -      
24
17:00
lör
17:00    
Flickor Yngre, Askims Ishall
Hanhals IF - Frölunda HC Vit  -      
24
17:00
lör
17:00    
Flickor Yngre, Askims Ishall
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Vit  -      
24
17:00
lör
17:00    
Flickor Yngre, Askims Ishall
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Röd  -      
24
17:00
lör
17:00    
Flickor Yngre, Askims Ishall
Göteborg Queens - Frölunda HC Röd  -      
24
17:00
lör
17:00    
Flickor Yngre, Askims Ishall
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
24
17:00
lör
17:00    
Flickor Yngre, Askims ishall
Frölunda HC Röd - Hanhals IF  -      
24
17:00
lör
17:00    
Flickor Yngre, Askims ishall
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
24
17:00
lör
17:00    
Flickor Yngre, Askims ishall
Frölunda HC Vit - Göteborg Queens  -      
24
16:45
lör
16:45    
Team 15, Nya slottskogsrinken
 
Team 15 » 
Frölunda Hockey Club Team 15 - Hovås HC, HANHALS IF och SKÄRGÅRDENS SK
  -      
24
16:45
lör
16:45    
Team 15, Nya Slottskogens Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF Vit
  -      
24
16:45
lör
16:45    
Team 15, Nya Slottskogens Ishall
Team 15 » 
Hovås HC Vit - Frölunda HC Vit
  -      
24
16:45
lör
16:45    
Team 15, Nya Slottskogens Ishall
Team 15 » 
Skärgårdens SK Blå - Frölunda HC Vit
  -      
24
16:30
lör
16:30    
U15/U16 23/24, Rambergsrinken
Frölunda HC - Hanhals IF8  -  4  
24
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Varbergs Ishall
Hanhals/Varberg - Frölunda HC0  -  11
24
16:00
lör
16:00    
Team 10, Falkenbergs Ishall
Team 10 » 
Falkenbergs HK - Frölunda HC
3  -  2  
24
15:00
lör
15:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - SDE HF6  -  2  
24
15:00
lör
15:00    
Team 13, Tjörns ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Kållered SK Vit
  -      
24
15:00
lör
15:00    
Team 13, Tjörns Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Rönnängs IK
  -      
24
12:00
lör
12:00    
J20 23/24, Coop Norrbotten Arena
Luleå HF - Frölunda HC3  -  2  
24
08:15
lör
08:15    
Team 14, Kungsbacka Ishall A
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Hanhals IF Vit
  -      
24
08:15
lör
08:15    
Team 14, Kungsbacka Ishall (A)
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - IF Mölndal Hockey Röd
  -      
 
18
17:00
sön
17:00    
U15/U16 23/24, Rambergsrinken
Rönnäng - Frölunda HC 25  -  4  
18
15:00
sön
15:00    
Flickor Äldre, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Hanhals IF/Varberg6  -  0  
18
12:00
sön
12:00    
J18 23/24, Ulriksdals IP Hall 3
AIK - Frölunda HC3  -  7  
17
10:45
lör
10:45    
J18 23/24, Gränby ishall
Almtuna IS - Frölunda HC4  -  5  
16
20:00
fre
20:00    
Team 10, Kungsbacka Ishall (A)
Team 10 » 
Hanhals IF - Frölunda HC
3  -  0  
14
19:00
ons
19:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - HV 712  -  4  
 
11
17:00
sön
17:00    
Team 11, Stenungsund Arena
Team 11 » 
Stenungsund HF - Frölunda HC Vit
3  -  6  
11
14:00
sön
14:00    
Team 15, Åby Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Röd - Lerums BK Blå
  -      
11
14:00
sön
14:00    
Team 15, Åby ishall
 
Team 15 » 
Frölunda Hockey Club Team 15 - IF Mölndal, Lerums BK, Partille HK
  -      
11
14:00
sön
14:00    
Team 15, Åby Ishall
Team 15 » 
Partille HK - Frölunda HC Röd
  -      
11
14:00
sön
14:00    
Team 15, Åby Ishall
Team 15 » 
IF Mölndal Hockey - Frölunda HC Röd
  -      
11
12:30
sön
12:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Kållered SK Vit
  -      
11
12:30
sön
12:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - IF Mölndal Hockey Röd
  -      
11
12:00
sön
12:00    
Team 12, Oasen
Team 12 » 
Kungälvs IK - Frölunda HC Vit
  -      
11
09:30
sön
09:30    
Team 14, Oasen
Team 14 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Röd
  -      
11
09:30
sön
09:30    
Team 14, Oasen Ishall
Team 14 » 
Kungälvs IK - Frölunda Hockey Club
  -      
11
09:30
sön
09:30    
Team 14, Oasen Ishall
Team 14 » 
Bäcken HC - Frölunda Hockey Club
  -      
11
09:30
sön
09:30    
Team 14, Oasen
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Kungälvs IK
  -      
11
08:00
sön
08:00    
Team 15, Landvetters Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Blå
  -      
11
08:00
sön
08:00    
Team 15, Landvetter ishall
 
Team 15 » 
Härryda HC, Kungälv IK. Lerum BK - Frölunda Hockey Club Team 15
  -      
11
08:00
sön
08:00    
Team 15, Landvetters Ishall
Team 15 » 
Kungälvs IK - Frölunda HC Vit
  -      
11
08:00
sön
08:00    
Team 15, Landvetters Ishall
Team 15 » 
Lerums BK Röd - Frölunda HC Vit
  -      
10
18:00
lör
18:00    
Flickor Äldre, Landvetters Ishall
Härryda HC Blå - Frölunda HC Röd/Vit3  -  0  
10
18:00
lör
18:00    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Frölunda HC - Munkedals BK8  -  9  
10
16:15
lör
16:15    
Team 14, Nya Slottskogsrinken
Team 14 » 
Falkenbergs HK - Frölunda HC Vit
  -      
10
16:15
lör
16:15    
Team 14, Nya Slottskogsrinken
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Kållered SK
  -      
10
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Varberg HK  -      
10
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
10
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
10
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
10
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
10
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Annan Yta
Frölunda HC - Varberg HK  -      
10
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
10
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
10
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
10
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
10
15:00
lör
15:00    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Röd - Hisingens IK
  -      
10
14:00
lör
14:00    
Region Syd 23/24, Vida arena
Växjö Lakers - Frölunda Hockey Club  -      
10
12:00
lör
12:00    
Team 10, Lionshov Ishall
Team 10 » 
Lions HC Strömstad - Frölunda HC
0  -  1  
09
19:15
fre
19:15    
Team 11, Falkenbergs Ishall
Team 11 » 
Falkenbergs HK - Frölunda HC Vit
6  -  1  
06
19:00
tis
19:00    
Team 11, Vättlehallen
Team 11 » 
Lerums BK Blå - Frölunda HC Röd
4  -  0  
 
04
19:00
sön
19:00    
U15/U16 23/24, Tuve Ishall
Hisingens IK 2 - Frölunda HC 26  -  5  
04
15:00
sön
15:00    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - Rögle BK  -      
04
11:30
sön
11:30    
Flickor Äldre, Valhallarinken
 
Frölunda Hockey Club Flickor Äldre - Hanhals   -      
04
11:00
sön
11:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Luleå HF1  -  2  
03
19:00
lör
19:00    
Team 10, Valhallarinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Rönnängs IK
2  -  7  
03
17:15
lör
17:15    
Region Syd 23/24, Slottskogsrinken
Frölunda Hockey Club - IF Malmö Redhawks  -      
03
17:00
lör
17:00    
Team 10, Landvetters Ishall
Team 10 » 
Härryda HC Blå - Frölunda HC
3  -  6  
03
16:30
lör
16:30    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - AIK6  -  3  
03
15:00
lör
15:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Skärgårdens SK5  -  3  
03
12:00
lör
12:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Skellefteå AIK2  -  3  
02
19:00
fre
19:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Almtuna IS8  -  3  
JANUARI 2024
 
31
19:00
ons
19:00    
J20 23/24, Husqvarna Garden
HV 71 - Frölunda HC4  -  3  
31
19:00
ons
19:00    
J20 23/24, Husqvarna Garden
HV 71 - Frölunda HC4  -  3  
31
18:30
ons
18:30    
Flickor Äldre, Landvetters Ishall
Härryda HC Vit - Frölunda HC Röd/Vit6  -  2  
 
28
14:10
sön
14:10    
Flickor Äldre, Rosengårds Ishall
IF Malmö Redhawks - Frölunda HC1  -  5  
28
14:10
sön
14:10    
J18 23/24, Stockhagens Ishall
SDE HF - Frölunda HC3  -  7  
28
11:30
sön
11:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC Vit
  -      
28
11:30
sön
11:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC Vit
  -      
28
11:30
sön
11:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Vit
  -      
28
11:30
sön
11:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Vit
  -      
28
10:00
sön
10:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC Röd/Vit - Hanhals IF Vit2  -  9  
28
08:30
sön
08:30    
Flickor Yngre, Tuve ishall
 
- Frölunda Hockey Club Flickor Yngre  -      
28
08:30
sön
08:30    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Varberg HK  -      
28
08:30
sön
08:30    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
28
08:30
sön
08:30    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
28
08:30
sön
08:30    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
28
08:30
sön
08:30    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
28
08:30
sön
08:30    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Varberg HK  -      
28
08:30
sön
08:30    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
28
08:30
sön
08:30    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
28
08:30
sön
08:30    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
28
08:30
sön
08:30    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
28
08:30
sön
08:30    
Team 11, Valhallarinken
Team 11 » 
Frölunda HC Röd - Härryda HC Blå
3  -  7  
28
08:30
sön
08:30    
Team 13, Askims ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Hovås HC Blå
  -      
28
08:30
sön
08:30    
Team 13, Askims Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Stenungsund HF
  -      
28
08:00
sön
08:00    
Team 15, Kungsbacka Ishall
 
Team 15 » 
HANHALS IF RÖD, BÄCKEN HC, IF MÖLNDAL HOCKEY - Frölunda Hockey Club Team 15
  -      
28
sön
00:00    
Team 15, Kungsbacka Ishall (A)
Team 15 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF Röd
  -      
28
sön
00:00    
Team 15, Kungsbacka Ishall (A)
Team 15 » 
IF Mölndal Hockey - Frölunda HC Vit
  -      
28
sön
00:00    
Team 15, Kungsbacka Ishall (A)
Team 15 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Vit
  -      
27
19:00
lör
19:00    
Team 10, Valhallarinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Stenungsund HF
4  -  5  
27
18:30
lör
18:30    
Team 14, Kvibergs Parks is- och sporthall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Göteborgs IK
  -      
27
18:30
lör
18:30    
Team 14, Kvibergs is- och sporthall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Skärgårdens SK
  -      
27
18:00
lör
18:00    
Kungälvs IK - Frölunda HC2  -  3  
27
17:30
lör
17:30    
Team 14, Valhallarinken
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Kållered SK
  -      
27
17:30
lör
17:30    
Team 14, Valhallarinken
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Varberg HK
  -      
27
16:30
lör
16:30    
J18 23/24, Hovet, Johanneshov
Djurgårdens IF - Frölunda HC1  -  4  
27
16:15
lör
16:15    
Team 10, Nya Slottskogsrinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Härryda HC Vit
1  -  4  
27
16:00
lör
16:00    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Vit - Rönnängs IK
  -      
27
15:30
lör
15:30    
Team 11, Angered Arena
Team 11 » 
Frölunda HC Vit - Hisingens IK
2  -  4  
27
14:00
lör
14:00    
Region Syd 23/24, Husqvarna Garden
HV71 - Frölunda Hockey Club  -      
26
20:00
fre
20:00    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Varberg/Falkenberg - Frölunda HC 27  -  8  
26
18:00
fre
18:00    
Team 15, Valhallarinken
 
Team 15 » 
Frölunda Hockey Club Team 15 - HÄRRYDA HC BLÅ, KÅLLERED SK, SKÄRGÅRDENS SK BLÅ
  -      
26
18:00
fre
18:00    
Team 15, Valhallarinken
Team 15 » 
Frölunda HC Röd - Härryda HC Blå
  -      
26
18:00
fre
18:00    
Team 15, Valhallarinken
Team 15 » 
Kållered SK - Frölunda HC Röd
  -      
26
18:00
fre
18:00    
Team 15, Valhallarinken
Team 15 » 
Skärgårdens SK Blå - Frölunda HC Röd
  -      
 
21
20:00
sön
20:00    
Team 11, Kungsbacka Ishall (A)
Team 11 » 
Hanhals IF Vit - Frölunda HC Röd
4  -  2  
21
16:00
sön
16:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Rögle BK0  -  1  
21
16:00
sön
16:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Rögle BK0  -  1  
21
14:00
sön
14:00    
Team 13, Åby ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Vit
  -      
21
14:00
sön
14:00    
Team 13, Tuve ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Hisingens IK
  -      
21
14:00
sön
14:00    
Team 13, Tuve Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Lerums BK Röd
  -      
21
14:00
sön
14:00    
Team 13, Åby Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Skärgårdens SK
  -      
21
14:00
sön
14:00    
Team 13, Åby Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Vit
  -      
21
14:00
sön
14:00    
Team 13, Åby Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Skärgårdens SK
  -      
21
12:30
sön
12:30    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC Röd/Vit - Hanhals IF Röd1  -  2  
21
12:20
sön
12:20    
Flickor Äldre, Färs o Frosta Ishall
Frosta/Lund Giants - Frölunda HC2  -  1  
21
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Göteborg Queens - Frölunda HC Röd  -      
21
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
21
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Röd  -      
21
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Hanhals IF - Frölunda HC Vit  -      
21
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Vit  -      
21
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
21
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Vit - Göteborg Queens  -      
21
10:00
sön
10:00    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Röd - Hanhals IF  -      
21
08:30
sön
08:30    
Team 10, Valhallarinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Kungälvs IK
4  -  5  
20
18:30
lör
18:30    
Team 14, Åby Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF Röd
  -      
20
18:30
lör
18:30    
Team 14, Åby Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Vit
  -      
20
18:00
lör
18:00    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Frölunda HC - Kållered SK Vit6  -  7  
20
17:15
lör
17:15    
Team 10, Öckerö Ishall
Team 10 » 
Skärgårdens SK - Frölunda HC
2  -  3  
20
17:00
lör
17:00    
Team 12, Landvetters Ishall
Team 12 » 
Härryda HC - Frölunda HC Vit
  -      
20
16:30
lör
16:30    
Flickor Äldre, Rambergsrinken
Frölunda HC - Skövde IK7  -  1  
20
16:30
lör
16:30    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Växjö Lakers HC0  -  4  
20
16:30
lör
16:30    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Växjö Lakers HC0  -  4  
20
16:30
lör
16:30    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Röd - Falkenbergs HK
  -      
20
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Varbergs Ishall
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
20
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Varbergs Ishall
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
20
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Varbergs Ishall
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
20
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Varbergs Ishall
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
20
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Varbergs Ishall
Frölunda HC - Varberg HK  -      
20
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Varbergs Ishall
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
20
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Varbergs Ishall
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
20
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Varbergs Ishall
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
20
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Varbergs Ishall
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
20
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Annan Yta
Frölunda HC - Varberg HK  -      
20
15:00
lör
15:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF
  -      
20
15:00
lör
15:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Vit
  -      
20
15:00
lör
15:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Vit
  -      
20
15:00
lör
15:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF
  -      
20
13:00
lör
13:00    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - Växjö Lakers  -      
20
07:45
lör
07:45    
Team 14, Kungsbacka Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Hanhals IF Vit
  -      
20
07:45
lör
07:45    
Team 14, Kungsbacka Ishall (B)
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - IF Mölndal Hockey Röd
  -      
19
20:00
fre
20:00    
U15/U16 23/24, Marconihallen
Bäcken HC 2 - Frölunda HC 25  -  4  
19
18:30
fre
18:30    
Team 10, Marconihallen
Team 10 » 
Bäcken HC - Frölunda HC
0  -  0  
18
19:00
tor
19:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Rögle BK5  -  4  
 
14
17:30
sön
17:30    
Team 15, Vallhamra Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Vit - Skärgårdens SK Vit
  -      
14
17:30
sön
17:30    
Team 15, Vallhamra Ishall
Team 15 » 
Partille HK - Frölunda HC Vit
  -      
14
17:30
sön
17:30    
Team 15, Vallhamra Ishall
Team 15 » 
Varberg HK - Frölunda HC Vit
  -      
14
17:00
sön
17:00    
Team 15, Vallhamra ishall
 
Team 15 » 
Skärgården SK Partille HK Varberg HK - Frölunda Hockey Club Team 15
  -      
14
16:30
sön
16:30    
Region Syd 23/24, Akademihallen 1
Rögle BK - Frölunda Hockey Club  -      
14
14:15
sön
14:15    
J20 23/24, Löfbergs Ice Arena
Färjestad BK - Frölunda HC2  -  7  
14
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Bortamatch
 
Frölunda Hockey Club Flickor Äldre - Varberg   -      
14
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Kållereds Ishall
Frölunda HC - Varberg HK  -      
14
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Kållereds Ishall
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
14
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Kållereds Ishall
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
14
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Kållereds Ishall
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
14
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Kållereds Ishall
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
14
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Kållereds Ishall
Frölunda HC - Varberg HK  -      
14
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Kållereds Ishall
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
14
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Kållereds Ishall
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
14
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Kållereds Ishall
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
14
13:30
sön
13:30    
Flickor Äldre, Kållereds Ishall
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
14
12:30
sön
12:30    
Team 15, Marconihallen
Team 15 » 
Frölunda HC Röd - Hanhals IF Vit
  -      
14
12:30
sön
12:30    
Team 15, Bortamatch
 
Team 15 » 
Bäcken HC Härryda HC Hanhals IF - Frölunda Hockey Club Team 15
  -      
14
12:30
sön
12:30    
Team 15, Marconihallen
Team 15 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Röd
  -      
14
12:30
sön
12:30    
Team 15, Marconihallen
Team 15 » 
Härryda HC Vit - Frölunda HC Röd
  -      
14
12:00
sön
12:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Södertälje SK2  -  1  
14
11:30
sön
11:30    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Rögle BK12  -  2  
14
10:00
sön
10:00    
Team 11, Valhallarinken
Team 11 » 
Frölunda HC Röd - Hanhals IF Röd
8  -  5  
14
08:30
sön
08:30    
Team 11, Valhallarinken
Team 11 » 
Frölunda HC Vit - Kållered SK
4  -  2  
14
08:00
sön
08:00    
Team 14, Landvetters Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - INSTÄLLD - Hovås HC
  -      
14
08:00
sön
08:00    
Team 14, Landvetters Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - INSTÄLLD- Härryda HC
  -      
13
19:30
lör
19:30    
Flickor Äldre, Vättlehallen
Göteborg Queens - Frölunda HC9  -  0  
13
18:00
lör
18:00    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Frölunda HC - Härryda HC12  -  4  
13
16:30
lör
16:30    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Linköping HC3  -  1  
13
16:30
lör
16:30    
Team 14, Valhallarinken
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Lerums BK
  -      
13
16:30
lör
16:30    
Team 14, Valhallarinken
Team 14 » 
Falkenbergs HK - Frölunda HC Vit
  -      
13
16:00
lör
16:00    
J20 23/24, Stora Mossen
Djurgårdens IF - Frölunda HC7  -  3  
13
15:00
lör
15:00    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Vit - Partille HK
  -      
13
14:00
lör
14:00    
Region Syd 23/24, Kirsebergs ishall
IF Malmö Redhawks - Frölunda Hockey Club  -      
12
20:00
fre
20:00    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Frölunda HC 2 - Stenungsund HF 25  -  4  
10
18:00
ons
18:00    
Team 12, Marconihallen
Team 12 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Röd
  -      
 
07
12:30
sön
12:30    
J18 23/24, PROLYMPIAHALLEN
HV 71 - Frölunda HC2  -  3  
07
11:00
sön
11:00    
J20 23/24, Tegera Arena
Leksands IF - Frölunda HC5  -  3  
06
14:00
lör
14:00    
J18 23/24, Växjö Ishall
Växjö Lakers HC - Frölunda HC3  -  2  
06
13:15
lör
13:15    
J20 23/24, Monitor ERP Arena
Brynäs IF - Frölunda HC6  -  5  
06
12:00
lör
12:00    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - HV71  -      
06
10:00
lör
10:00    
Team 15, Vättlehallen
 
Team 15 » 
Lerums BK Skärgårdens SK Hanhals IF Kungälvs IK, I - Frölunda Hockey Club Team 15 FHC2
  -      
06
09:00
lör
09:00    
Team 15, Vättlehallen
 
Team 15 » 
Lerums BK Skärgårdens SK Hanhals IF Kungälvs IK Bä - Frölunda Hockey Club Team 15 FHC1
  -      
03
16:00
ons
16:00    
J18 23/24, Bortamatch
 
- Frölunda Hockey Club  -      
03
11:00
ons
11:00    
Team 10, Askim Ishall
 
Team 10 » 
GIC - Frölunda HC
  -      
DECEMBER 2023
 
29
17:00
fre
17:00    
Team 15, Frölunda Borg
 
Team 15 » 
Tjeckien-USA - JVM
  -      
25
17:00
mån
17:00    
Team 10, Scandinavium
Team 10 » 
Frölunda HC - Frölunda HC
  -      
 
17
17:00
sön
17:00    
Flickor Äldre, Rambergsrinken
Frölunda HC Röd/Vit - Lerums BK Röd2  -  2  
17
17:00
sön
17:00    
Team 11, Frölundaborg Isstadion
Team 11 » 
Frölunda HC Röd - Härryda HC Vit
12  -  3  
17
15:00
sön
15:00    
Team 14, Åby Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF Röd
  -      
17
15:00
sön
15:00    
Team 14, Åby Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Vit
  -      
17
11:30
sön
11:30    
Flickor Äldre, Vallhallarinken
Frölunda HC - Frosta/Lund Giants4  -  1  
17
10:00
sön
10:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Hovås HC Blå
  -      
17
10:00
sön
10:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Kungälvs IK
  -      
17
08:30
sön
08:30    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Röd - Hanhals IF  -      
17
08:30
sön
08:30    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
17
08:30
sön
08:30    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Vit - Göteborg Queens  -      
17
08:30
sön
08:30    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Vit  -      
17
08:30
sön
08:30    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Hanhals IF - Frölunda HC Vit  -      
17
08:30
sön
08:30    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Göteborg Queens - Frölunda HC Röd  -      
17
08:30
sön
08:30    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
17
08:30
sön
08:30    
Flickor Yngre, Valhallarinken
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Röd  -      
16
19:00
lör
19:00    
Team 10, Valhallarinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Falkenbergs HK
2  -  2  
16
17:00
lör
17:00    
Team 12, Askims Ishall
Team 12 » 
Hovås HC - Frölunda HC Vit
  -      
16
17:00
lör
17:00    
U15/U16 23/24, Kungsbacka Ishall (A)
Hanhals IF - Frölunda HC0  -  6  
16
16:30
lör
16:30    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Röd - Varberg HK
  -      
16
16:30
lör
16:30    
Team 14, Rambergsrinken
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Kållered SK
  -      
16
16:30
lör
16:30    
Team 14, Rambergrinken
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Lerums BK
  -      
16
11:40
lör
11:40    
Flickor Äldre, Annan Yta
Frölunda HC - Varberg HK  -      
16
11:40
lör
11:40    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Varberg HK  -      
16
11:40
lör
11:40    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
16
11:40
lör
11:40    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
16
11:40
lör
11:40    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
16
11:40
lör
11:40    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
16
11:40
lör
11:40    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
16
11:40
lör
11:40    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
16
11:40
lör
11:40    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
16
11:40
lör
11:40    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
16
08:30
lör
08:30    
Team 13, Askims ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC Vit
  -      
16
08:30
lör
08:30    
Team 13, Askims ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Vit
  -      
16
08:30
lör
08:30    
Team 13, Askims ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC Vit
  -      
16
08:30
lör
08:30    
Team 13, Askims ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Vit
  -      
15
19:30
fre
19:30    
Team 14, Marconihallen
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Göteborgs IK
  -      
15
19:30
fre
19:30    
Team 14, Marconihallen
Team 14 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Vit
  -      
15
19:30
fre
19:30    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Frölunda HC 2 - Hanhals IF 26  -  4  
15
18:00
fre
18:00    
Team 15, Valhallarinken
 
Team 15 » 
Frölunda Hockey Club Vit Team 15 - Bäcken HC, IF Mölndal Hockey, Partille Hockey
  -      
13
19:30
ons
19:30    
Flickor Äldre, Vallhamra Ishall
Partille HK - Frölunda HC Röd/Vit5  -  3  
12
19:00
tis
19:00    
Team 11, Marconihallen
Team 11 » 
Bäcken HC Blå - Frölunda HC Vit
4  -  1  
 
10
17:00
sön
17:00    
Team 11, Rambergsrinken
Team 11 » 
Frölunda HC Vit - Skärgårdens SK
3  -  9  
10
16:00
sön
16:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Södertälje SK3  -  2  
10
16:00
sön
16:00    
Team 13, Kållereds Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Kållered SK Vit
  -      
10
16:00
sön
16:00    
Team 13, Kållereds ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Hisingens IK
  -      
10
14:00
sön
14:00    
J18 23/24, Dackehallen
Tingsryds AIF - Frölunda HC3  -  7  
10
12:30
sön
12:30    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - Karlskrona HK  -      
10
12:30
sön
12:30    
Team 11, Vättlehallen
Team 11 » 
Lerums BK Röd - Frölunda HC Röd
11  -  0  
10
12:30
sön
12:30    
U15/U16 23/24, Tjörns Ishall
Frölunda HC 2 - Rönnängs IK11  -  7  
10
08:15
sön
08:15    
Flickor Yngre, Kungsbacka Ishall (B)
Göteborg Queens - Frölunda HC Röd  -      
10
08:15
sön
08:15    
Flickor Yngre, Kungsbacka Ishall (B)
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
10
08:15
sön
08:15    
Flickor Yngre, Kungsbacka Ishall (B)
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Röd  -      
10
08:15
sön
08:15    
Flickor Yngre, Kungsbacka Ishall (B)
Hanhals IF - Frölunda HC Vit  -      
10
08:15
sön
08:15    
Flickor Yngre, Kungsbacka Ishall (B)
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Vit  -      
10
08:15
sön
08:15    
Flickor Yngre, Kungsbacka Ishall (B)
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
10
08:15
sön
08:15    
Flickor Yngre, Kungsbacka Ishall (B)
Frölunda HC Vit - Göteborg Queens  -      
10
08:15
sön
08:15    
Flickor Yngre, Kungsbacka Ishall (B)
Frölunda HC Röd - Hanhals IF  -      
10
08:00
sön
08:00    
Team 15, Veddige Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Vit - Hisingens IK Vit
  -      
10
08:00
sön
08:00    
Team 15, Veddige Ishall
 
Team 15 » 
Varberg HK Hisingen IK Göteborg IK - Frölunda Hockey Club Team 15
  -      
10
08:00
sön
08:00    
Team 15, Veddige Ishall
Team 15 » 
Hovås HC Blå - Frölunda HC Vit
  -      
10
08:00
sön
08:00    
Team 15, Veddige Ishall
Team 15 » 
Varberg HK - Frölunda HC Vit
  -      
09
17:30
lör
17:30    
Team 10, Angered Arena
Team 10 » 
Frölunda HC - Hanhals IF
1  -  5  
09
16:30
lör
16:30    
Flickor Äldre, Rambergsrinken
Frölunda HC - Uddevalla/Stenungsund/Rönnäng5  -  0  
09
16:30
lör
16:30    
Team 15, Vättlehallen
 
Team 15 » 
Frölunda Hockey Club Team 15 - Hovås HC Lerums BK Kållereds SK
  -      
09
16:30
lör
16:30    
Team 15, Vättlehallen
Team 15 » 
Hovås HC Vit - Frölunda HC Röd
  -      
09
16:30
lör
16:30    
Team 15, Vättlehallen
Team 15 » 
Kållered SK - Frölunda HC Röd
  -      
09
16:30
lör
16:30    
Team 15, Vättlehallen
Team 15 » 
Frölunda HC Röd - Lerums BK Blå
  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
09
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
09
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
09
15:30
lör
15:30    
Team 12, Öckerö Ishall
Team 12 » 
Skärgårdens SK - Frölunda HC Röd
  -      
09
15:00
lör
15:00    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
09
15:00
lör
15:00    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
09
15:00
lör
15:00    
Team 10, Kållereds Ishall
Team 10 » 
Kållered SK - Frölunda HC
3  -  1  
09
14:30
lör
14:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
09
14:30
lör
14:30    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
09
14:00
lör
14:00    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Varberg HK  -      
09
14:00
lör
14:00    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (A)
Frölunda HC - Varberg HK  -      
09
14:00
lör
14:00    
Region Syd 23/24, Vida arena
Växjö Lakers HC - Frölunda Hockey Club  -      
09
07:45
lör
07:45    
Team 14, Kungsbacka Ishall (B)
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Hanhals IF Vit
  -      
09
07:45
lör
07:45    
Team 14, Kungsbacka Ishall (B)
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - IF Mölndal Hockey Röd
  -      
08
20:00
fre
20:00    
Team 12, Angered Arena
Team 12 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey
  -      
08
20:00
fre
20:00    
U15/U16 23/24, Askims Ishall
Hovås HC - Frölunda HC7  -  4  
07
19:00
tor
19:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Linköping HC7  -  3  
 
03
18:30
sön
18:30    
Team 11, Åby Ishall
Team 11 » 
IF Mölndal Hockey - Frölunda HC Vit
2  -  4  
03
18:00
sön
18:00    
Team 15, Valhallarinken
Team 15 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Vit
  -      
03
18:00
sön
18:00    
Team 15, Valhallarinken
Team 15 » 
Partille HK - Frölunda HC Vit
  -      
03
18:00
sön
18:00    
Team 15, Valhallarinken
Team 15 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey
  -      
03
17:00
sön
17:00    
Team 11, Rambergsrinken
Team 11 » 
Frölunda HC Röd - Partille HK
8  -  6  
03
16:00
sön
16:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - HC Vita Hästen9  -  2  
03
15:00
sön
15:00    
Team 13, Landvetters Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Blå
  -      
03
15:00
sön
15:00    
Team 13, Landvetters Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Röd
  -      
03
15:00
sön
15:00    
Team 13, Landvetters Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Röd
  -      
03
15:00
sön
15:00    
Team 13, Landvetter ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Blå
  -      
03
13:00
sön
13:00    
U15/U16 23/24, Skogsvallen
Munkedals BK - Frölunda HC6  -  5  
03
12:30
sön
12:30    
J20 23/24, PROLYMPIAHALLEN
HV 71 - Frölunda HC1  -  2  
03
12:30
sön
12:30    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - IF Malmö Redhawks  -      
03
10:30
sön
10:30    
Flickor Äldre, Veddige Ishall
Frölunda HC - IF Malmö Redhawks10  -  2  
03
09:00
sön
09:00    
Team 12, Stenungsund Arena
Team 12 » 
Stenungsund HF - Frölunda HC Röd
  -      
03
08:30
sön
08:30    
Team 13, Oasen
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Partille HK
  -      
03
08:30
sön
08:30    
Team 13, Oasen
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Kungälvs IK
  -      
03
08:30
sön
08:30    
Team 15, Tuve Ishall
Team 15 » 
Varberg HK - Frölunda HC Röd
  -      
03
08:30
sön
08:30    
Team 15, Tuve Ishall
Team 15 » 
Härryda HC Vit - Frölunda HC Röd
  -      
03
08:30
sön
08:30    
Team 15, Tuve ishall
 
Team 15 » 
Hisingen IK, Härryda HC, Varberg HK - Frölunda Hockey Club RÖD Team 15
  -      
03
08:30
sön
08:30    
Team 15, Tuve Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Röd - Hisingens IK Röd
  -      
02
18:30
lör
18:30    
Team 10, Askims Ishall
Team 10 » 
Hovås HC - Frölunda HC
4  -  7  
02
18:00
lör
18:00    
Team 10, Angered Arena
Team 10 » 
Frölunda HC - Lions HC Strömstad
2  -  3  
02
16:30
lör
16:30    
Team 14, Rambergsrinken
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC
  -      
02
16:30
lör
16:30    
Team 14, Rambergsrinken
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Partille HK
  -      
02
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angereds ishall
Frölunda HC - Varberg HK  -      
02
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Varberg HK  -      
02
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
02
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
02
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
02
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
02
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
02
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
02
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
02
15:30
lör
15:30    
Flickor Äldre, Angered Arena
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
02
14:30
lör
14:30    
J20 23/24, Stångebro Ishall
Linköping HC - Frölunda HC0  -  4  
02
13:30
lör
13:30    
Team 14, Vättlehallen
Team 14 » 
Falkenbergs HK - Frölunda HC Röd
  -      
02
13:30
lör
13:30    
Team 14, Vättlehallen
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Lerums BK
  -      
02
12:45
lör
12:45    
Region Syd 23/24, Prolympiahallen
HV71 - Frölunda Hockey Club  -      
02
11:30
lör
11:30    
Team 12, Tuve Ishall
Team 12 » 
Hisingens IK - Frölunda HC Vit
  -      
02
08:00
lör
08:00    
Flickor Yngre, Askims Ishall
Göteborg Queens - Frölunda HC Röd  -      
02
08:00
lör
08:00    
Flickor Yngre, Askims Ishall
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
02
08:00
lör
08:00    
Flickor Yngre, Askims Ishall
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Röd  -      
02
08:00
lör
08:00    
Flickor Yngre, Askims Ishall
Hanhals IF - Frölunda HC Vit  -      
02
08:00
lör
08:00    
Flickor Yngre, Askims Ishall
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Vit  -      
02
08:00
lör
08:00    
Flickor Yngre, Annan Yta
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
02
08:00
lör
08:00    
Flickor Yngre, Annan Yta
Frölunda HC Vit - Göteborg Queens  -      
02
08:00
lör
08:00    
Flickor Yngre, Annan Yta
Frölunda HC Röd - Hanhals IF  -      
NOVEMBER 2023
 
30
19:40
tor
19:40    
J18 23/24, Oasen
Kungälvs IK - Frölunda HC0  -  10
 
26
16:00
sön
16:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - IF Malmö Redhawks3  -  2  
26
16:00
sön
16:00    
J20 23/24, Be-Ge Hockey Center
IK Oskarshamn - Frölunda HC2  -  3  
26
13:30
sön
13:30    
Team 10, Tjörns Ishall
Team 10 » 
Rönnängs IK - Frölunda HC
4  -  9  
26
11:30
sön
11:30    
Flickor Äldre, Annan Yta
Frölunda HC - Rögle BK11  -  0  
25
17:30
lör
17:30    
Team 10, Valhallarinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Härryda HC Blå
2  -  1  
25
15:30
lör
15:30    
Region Syd 23/24, C-Hallen, Stångebro
Linköping HC - Frölunda Hockey Club  -      
25
lör
00:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Hanhals/Varberg  -      
24
19:30
fre
19:30    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Frölunda HC 2 - Hisingens IK 216  -  2  
23
19:00
tor
19:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Rögle BK3  -  2  
22
19:00
ons
19:00    
J20 23/24, Stångebro Ishall
Linköping HC - Frölunda HC4  -  7  
22
19:00
ons
19:00    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - Rögle BK  -      
 
19
15:30
sön
15:30    
Flickor Yngre, Vättlehallen
Göteborg Queens - Frölunda HC Röd  -      
19
15:30
sön
15:30    
Flickor Yngre, Vättlehallen
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
19
15:30
sön
15:30    
Flickor Yngre, Vättlehallen
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Röd  -      
19
15:30
sön
15:30    
Flickor Yngre, Vättlehallen
Hanhals IF - Frölunda HC Vit  -      
19
15:30
sön
15:30    
Flickor Yngre, Vättlehallen
Härryda HC/Lerums BK - Frölunda HC Vit  -      
19
15:30
sön
15:30    
Flickor Yngre, Vättlehallen
Frölunda HC Vit - Frölunda HC Röd  -      
19
15:30
sön
15:30    
Flickor Yngre, Vättlehallen
Frölunda HC Vit - Göteborg Queens  -      
19
15:30
sön
15:30    
Flickor Yngre, Vättlehallen
Frölunda HC Röd - Hanhals IF  -      
19
13:30
sön
13:30    
J18 23/24, Ljungby Arena A-hallen
IF Troja-Ljungby - Frölunda HC1  -  10
19
13:20
sön
13:20    
Flickor Äldre, Färs o Frosta Ishall
Frosta/Lund Giants - Frölunda HC6  -  5  
19
12:30
sön
12:30    
Team 11, Valhallarinken
Team 11 » 
Frölunda HC Vit - Lions HC Strömstad
5  -  3  
19
12:00
sön
12:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Örebro HK4  -  3  
19
10:00
sön
10:00    
Flickor Äldre, Tuve Ishall
Hisingens IK - Frölunda HC Röd/Vit21  -  0  
19
10:00
sön
10:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Göteborgs IK
  -      
19
10:00
sön
10:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC Vit
  -      
19
10:00
sön
10:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Göteborgs IK
  -      
19
10:00
sön
10:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC Vit
  -      
19
sön
00:00    
Team 11, Marconihallen
Team 11 » 
Bäcken HC Vit - Frölunda HC Röd
  -      
18
18:00
lör
18:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
18
18:00
lör
18:00    
Flickor Äldre, Annan Yta
Frölunda HC - Varberg HK  -      
18
18:00
lör
18:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Varberg HK  -      
18
18:00
lör
18:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
18
18:00
lör
18:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Göteborg HC  -      
18
18:00
lör
18:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
18
18:00
lör
18:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
18
18:00
lör
18:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Göteborg Queens  -      
18
18:00
lör
18:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Hanhals IF  -      
18
18:00
lör
18:00    
Flickor Äldre, Valhallarinken
Frölunda HC - Hisingens IK  -      
18
17:30
lör
17:30    
Team 12, Tjörns Ishall
Team 12 » 
Rönnängs IK - Frölunda HC Röd
  -      
18
16:30
lör
16:30    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Färjestad BK2  -  3  
18
16:30
lör
16:30    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Vit - Kållered SK
  -      
18
16:30
lör
16:30    
Team 14, Öckerö Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Kållered SK
  -      
18
16:30
lör
16:30    
Team 14, Öckerö Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Skärgårdens SK
  -      
18
15:00
lör
15:00    
Team 14, Valhallarinken
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Hisingens IK
  -      
18
15:00
lör
15:00    
Team 14, Valhallarinken
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Partille HK
  -      
16
19:00
tor
19:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Växjö Lakers HC5  -  1  
16
19:00
tor
19:00    
Team 15, Scandinavium
Team 15 » 
Frölunda Hockey Club Team 15 - IF Malmö Redhawks
  -      
16
18:00
tor
18:00    
Team 13, Askims ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Hovås HC Blå
  -      
15
19:40
ons
19:40    
Region Syd 23/24, Kungsbacka ishall
Hanhals IF - Frölunda Hockey Club  -      
15
19:00
ons
19:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Växjö Lakers HC2  -  3  
13
19:30
mån
19:30    
U15/U16 23/24, Åby Ishall
IF Mölndal Hockey - Frölunda HC3  -  4  
 
12
17:00
sön
17:00    
Team 13, Kållereds Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Kållered SK Blå
  -      
12
17:00
sön
17:00    
Team 13, Kållereds Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Kållered SK Blå
  -      
12
17:00
sön
17:00    
Team 13, Kållereds Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Rönnängs IK
  -      
12
17:00
sön
17:00    
Team 13, Kållereds Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Rönnängs IK
  -      
12
14:00
sön
14:00    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - HC Vita Hästen  -      
12
14:00
sön
14:00    
Team 11, Vättlehallen
Team 11 » 
Lerums BK Blå - Frölunda HC Vit
2  -  10
12
11:30
sön
11:30    
Flickor Äldre, Annan Yta
Frölunda HC - Helsingborg HC Ungdom3  -  4  
12
10:00
sön
10:00    
Team 11, Valhallarinken
Team 11 » 
Frölunda HC Röd - Hisingens IK
12  -  2  
12
08:30
sön
08:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Hisingens IK
  -      
12
08:30
sön
08:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Röd
  -      
12
08:00
sön
08:00    
Team 15, Landvetters Ishall
 
Team 15 » 
Härryda HC vit, Lerums BK blå, Skärgårdens SK blå - Frölunda Hockey Club Team 15
  -      
12
08:00
sön
08:00    
Team 15, Landvetters Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Vit - Skärgårdens SK Blå
  -      
12
08:00
sön
08:00    
Team 15, Landvetters Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Vit
  -      
12
08:00
sön
08:00    
Team 15, Landvetters Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Vit - Lerums BK Blå
  -      
11
17:30
lör
17:30    
Flickor Äldre, Öckerö Ishall
Skärgårdens SK - Frölunda HC5  -  4  
11
15:00
lör
15:00    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Röd - Partille HK
  -      
11
14:00
lör
14:00    
Region Syd 23/24, Jössarinken
Mörrum GoIS - Frölunda Hockey Club  -      
11
13:00
lör
13:00    
Team 14, Åby Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF Röd
  -      
11
13:00
lör
13:00    
Team 14, Åby Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Vit
  -      
11
08:15
lör
08:15    
Team 15, Åby ishall
 
Team 15 » 
IF Mölndal Hockey, Skärgårdens SK Vit, Kungälv IK - Frölunda Hockey Club Team 15
  -      
11
08:15
lör
08:15    
Team 15, Åby Ishall
Team 15 » 
IF Mölndal Hockey - Frölunda HC Röd
  -      
11
08:15
lör
08:15    
Team 15, Åby Ishall
Team 15 » 
Kungälvs IK - Frölunda HC Röd
  -      
11
08:15
lör
08:15    
Team 15, Åby Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Röd - Skärgårdens SK Vit
  -      
11
07:45
lör
07:45    
Team 14, Kungsbacka Ishall (B)
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Hanhals IF Vit
  -      
11
07:45
lör
07:45    
Team 14, Kungsbacka Ishall (B)
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - IF Mölndal Hockey Röd
  -      
10
20:00
fre
20:00    
U15/U16 23/24, Landvetters Ishall
Härryda HC - Frölunda HC6  -  12
10
18:30
fre
18:30    
Flickor Äldre, Annan Yta
Frölunda HC Röd/Vit - Kållered SK0  -  6  
08
18:30
ons
18:30    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Frölunda HC - Partille HK5  -  4  
 
05
16:00
sön
16:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Västerås IK2  -  4  
05
15:00
sön
15:00    
J18 23/24, NKT Arena Karlskrona A-Hall
Karlskrona HK - Frölunda HC1  -  5  
05
12:30
sön
12:30    
U15/U16 23/24, Tjörns Ishall
Rönnängs IK - Frölunda HC2  -  7  
05
10:00
sön
10:00    
Team 10, Valhallarinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Rönnängs IK
0  -  7  
04
20:00
lör
20:00    
U15/U16 23/24, Kvibergs Ishall
Hammarö HC - Frölunda Hockey Club U15/16 23/24  -      
04
16:30
lör
16:30    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Södertälje SK3  -  4  
04
16:30
lör
16:30    
U15/U16 23/24, Kvibergs ishall
Lerums BK - Frölunda Hockey Club U15/16 23/24  -      
04
10:00
lör
10:00    
Team 10, Skogsvallen
Team 10 » 
Munkedals BK - Frölunda HC
2  -  1  
03
20:00
fre
20:00    
U15/U16 23/24, Kvibergs ishall
 
Frölunda Hockey Club U15/16 23/24 - Ski Hockey Norge  -      
03
16:45
fre
16:45    
U15/U16 23/24, Kvibergs ishall
Hovås HC - Frölunda Hockey Club U15/16 23/24  -      
03
11:15
fre
11:15    
U15/U16 23/24, Kvibergs ishall
Frölunda Hockey Club U15/16 23/24 - Tegs SK Hockey Ungdom  -      
03
08:00
fre
08:00    
U15/U16 23/24, Kviberg ishall
Brinkens IF - Frölunda Hockey Club U15/16 23/24  -      
02
19:00
tor
19:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Olofströms IK13  -  1  
01
19:30
ons
19:30    
Team 10, Valhallarinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Hanhals IF
2  -  4  
OKTOBER 2023
 
29
17:45
sön
17:45    
Team 13, Öckerö ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Partille HK
  -      
29
17:45
sön
17:45    
Team 13, Öckerö Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Skärgårdens SK
  -      
29
15:00
sön
15:00    
Team 13, Landvetters Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Blå
  -      
29
15:00
sön
15:00    
Team 13, Landvetters Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Röd
  -      
29
15:00
sön
15:00    
Team 13, Landvetters Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - IF Mölndal Hockey Röd
  -      
29
15:00
sön
15:00    
Team 13, Landvetters ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Blå
  -      
29
14:20
sön
14:20    
Region Syd 23/24, NKT arena, B-hallen
Karlskrona HK - Frölunda Hockey Club  -      
29
12:00
sön
12:00    
J18 23/24, Husqvarna Garden
HV 71 - Frölunda HC0  -  3  
29
12:00
sön
12:00    
J20 23/24, Catena Arena
Rögle BK - Frölunda HC6  -  2  
29
11:30
sön
11:30    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Frölunda HC - Partille HK6  -  3  
29
10:00
sön
10:00    
Team 11, Valhallarinken
Team 11 » 
Frölunda HC Vit - Kungälvs IK Svart
3  -  2  
29
08:30
sön
08:30    
Team 15, Valhallarinken
 
Team 15 » 
Frölunda Hockey Club Team 15 RÖD - Hisingen Hockey Lerums BK Partille HK
  -      
29
08:30
sön
08:30    
Team 15, Valhallarinken
Team 15 » 
Partille HK - Frölunda HC Röd
  -      
29
08:30
sön
08:30    
Team 15, Valhallarinken
Team 15 » 
Lerums BK Röd - Frölunda HC Röd
  -      
29
08:30
sön
08:30    
Team 15, Valhallarinken
Team 15 » 
Frölunda HC Röd - Hisingens IK Vit
  -      
29
08:00
sön
08:00    
Team 15, Landvetters Ishall
Team 15 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC Blå
  -      
29
08:00
sön
08:00    
Team 15, Landvetters Ishall
Team 15 » 
Hovås HC Vit - Frölunda HC Vit
  -      
29
08:00
sön
08:00    
Team 15, Landvetters Ishall
Team 15 » 
Skärgårdens SK Vit - Frölunda HC Vit
  -      
29
08:00
sön
08:00    
Team 15, Bortamatch
 
Team 15 » 
Hovås HC Härryda HC Skärgården SK - Frölunda Hockey Club Team 15 VIT
  -      
28
17:30
lör
17:30    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Vit - Lerums BK Blå
  -      
28
17:00
lör
17:00    
U15/U16 23/24, Marconihallen
Bäcken HC - Frölunda HC5  -  8  
28
16:30
lör
16:30    
Flickor Äldre, Askims Ishall
 
Göteborg Queens - Frölunda Hockey Club Flickor Äldre  -      
28
15:00
lör
15:00    
Team 11, Kållereds Ishall
Team 11 » 
Kållered SK - Frölunda HC Röd
4  -  9  
28
15:00
lör
15:00    
Team 14, Valhallarinken
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Härryda HC
  -      
28
15:00
lör
15:00    
Team 14, Valhallarinken
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Varberg HK
  -      
28
14:00
lör
14:00    
J20 23/24, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Frölunda HC1  -  6  
28
13:30
lör
13:30    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - Växjö Lakers HC  -      
28
12:15
lör
12:15    
Flickor Äldre, Kungsbacka Ishall (B)
Hanhals IF/Varberg - Frölunda HC3  -  17
28
11:30
lör
11:30    
Team 10, Marconihallen
Team 10 » 
Bäcken HC - Frölunda HC
2  -  2  
28
08:20
lör
08:20    
Team 12, Åby Ishall
Team 12 » 
IF Mölndal Hockey - Frölunda HC Röd
  -      
27
19:30
fre
19:30    
Team 10, Lionshov Ishall
Team 10 » 
Lions HC Strömstad - Frölunda HC
2  -  2  
27
18:00
fre
18:00    
Team 14, Vallhamra Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Partille HK
  -      
27
18:00
fre
18:00    
Team 14, Vallhamra Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Skärgårdens SK
  -      
26
19:00
tor
19:00    
Flickor Äldre, Öckerö Ishall
Skärgårdens SK - Frölunda HC Röd/Vit9  -  2  
26
18:00
tor
18:00    
Team 11, Valhallarinken
Team 11 » 
Frölunda HC - Frölunda HC
  -      
 
22
17:00
sön
17:00    
Flickor Äldre, Annan Yta
Frölunda HC Röd/Vit - Lions HC Strömstad2  -  6  
22
16:00
sön
16:00    
J20 23/24, Be-Ge Hockey Center
IK Oskarshamn - Frölunda HC3  -  1  
22
14:30
sön
14:30    
Team 11, Landvetters Ishall
Team 11 » 
Härryda HC Blå - Frölunda HC Vit
1  -  1  
22
14:00
sön
14:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Tingsryds AIF3  -  0  
22
12:30
sön
12:30    
Team 11, Valhallarinken
Team 11 » 
Frölunda HC Röd - Skärgårdens SK
5  -  4  
22
10:00
sön
10:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC Vit
  -      
22
10:00
sön
10:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Vit
  -      
22
10:00
sön
10:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Vit
  -      
22
10:00
sön
10:00    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC Vit
  -      
21
19:00
lör
19:00    
Team 10, Valhallarinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Hisingens IK
0  -  1  
21
18:00
lör
18:00    
U15/U16 23/24, Stenungsund Arena
Stenungsund HF - Frölunda HC10  -  3  
21
17:30
lör
17:30    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Röd - Kållered SK
  -      
21
17:02
lör
17:02    
Team 13, Askims Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Härryda HC Blå
  -      
21
17:01
lör
17:01    
Team 13, Askims Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Hovås HC Blå
  -      
21
15:00
lör
15:00    
Team 10, Kållereds Ishall
Team 10 » 
Kållered SK - Frölunda HC
0  -  9  
21
15:00
lör
15:00    
Team 14, Valhallarinken
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Kungälvs IK
  -      
21
15:00
lör
15:00    
Team 14, Valhallarinken
Team 14 » 
Frölunda HC Röd - Varberg HK
  -      
21
13:30
lör
13:30    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - HV71  -      
21
08:00
lör
08:00    
Team 14, Askims Ishall
Team 14 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Vit
  -      
21
08:00
lör
08:00    
Team 14, Askim Ishall
Team 14 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC
  -      
19
19:15
tor
19:15    
J18 23/24, Stångebro Ishall
Linköping HC - Frölunda HC1  -  4  
18
19:00
ons
19:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Växjö Lakers HC2  -  3  
 
15
16:00
sön
16:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Linköping HC4  -  3  
15
16:00
sön
16:00    
Team 13, Kållereds Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Kållered SK Blå
  -      
15
16:00
sön
16:00    
Team 13, Kållereds Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Stenungsund HF
  -      
15
16:00
sön
16:00    
Team 13, Kållereds Ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Stenungsund HF
  -      
15
16:00
sön
16:00    
Team 13, Kållereds ishall
Team 13 » 
Frölunda HC Vit - Kållered SK Blå
  -      
15
15:00
sön
15:00    
Flickor Äldre, Akademihallen 1
Rögle BK - Frölunda HC0  -  11
15
15:00
sön
15:00    
J18 23/24, Himmelstalundshallen
HC Vita Hästen - Frölunda HC1  -  3  
15
14:10
sön
14:10    
Region Syd 23/24, Rosengårds ishall
IF Malmö Redhawks - Frölunda Hockey Club  -      
15
11:50
sön
11:50    
Team 11, Lionshov Ishall
Team 11 » 
Lions HC Strömstad - Frölunda HC Röd
3  -  8  
15
11:30
sön
11:30    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Frölunda HC - Hanhals IF12  -  1  
15
10:00
sön
10:00    
Team 11, Annan Yta
Team 11 » 
Frölunda HC Vit - Hovås HC
4  -  4  
15
09:30
sön
09:30    
Kungälvs IK Svart - Frölunda HC Röd/Vit6  -  0  
15
08:30
sön
08:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Hisingens IK
  -      
15
08:30
sön
08:30    
Team 13, Valhallarinken
Team 13 » 
Frölunda HC Röd - Rönnängs IK
  -      
14
19:00
lör
19:00    
Team 10, Valhallarinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Lerums BK
1  -  1  
14
15:00
lör
15:00    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Vit - Hanhals IF Röd
  -      
14
14:30
lör
14:30    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - Linköping HC  -      
13
19:00
fre
19:00    
Team 10, Landvetters Ishall
Team 10 » 
Härryda HC - Frölunda HC
11  -  2  
13
17:30
fre
17:30    
Team 12, Vättlehallen
Team 12 » 
Lerums BK Blå - Frölunda HC Röd
  -      
12
19:00
tor
19:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - HV 712  -  5  
11
19:00
ons
19:00    
J18 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - Kungälvs IK9  -  0  
10
19:00
tis
19:00    
J20 23/24, Växjö Ishall
Växjö Lakers HC - Frölunda HC3  -  1  
 
08
13:00
sön
13:00    
J18 23/24, Malmö Isstadion
IF Malmö Redhawks - Frölunda HC3  -  10
08
12:30
sön
12:30    
Team 11, Valhallarinken
Team 11 » 
Frölunda HC Röd - Kungälvs IK Svart
7  -  4  
08
12:00
sön
12:00    
Region Syd 23/24, Catena arena
Rögle BK - Frölunda Hockey Club  -      
08
11:00
sön
11:00    
Team 11, Kungsbacka Ishall (A)
Team 11 » 
Hanhals IF Vit - Frölunda HC Vit
4  -  6  
08
10:00
sön
10:00    
Flickor Äldre, Annan Yta
Frölunda HC Röd/Vit - Hovås HC2  -  3  
07
19:00
lör
19:00    
Team 10, Vallhamra Ishall
Team 10 » 
Partille HK - Frölunda HC
3  -  5  
07
18:00
lör
18:00    
U15/U16 23/24, Valhallarinken
Frölunda HC - Kållered SK Blå3  -  5  
07
16:30
lör
16:30    
Team 10, Valhallarinken
Team 10 » 
Frölunda HC - Kungälvs IK
0  -  10
07
15:00
lör
15:00    
J20 23/24, Akademihallen 1
Rögle BK - Frölunda HC5  -  4  
07
15:00
lör
15:00    
Team 12, Valhallarinken
Team 12 » 
Frölunda HC Röd - Hanhals IF Röd
  -      
06
20:00
fre
20:00    
U15/U16 23/24, Askims Ishall
Hovås HC - Frölunda HC3  -  2  
05
19:00
tor
19:00    
Region Syd 23/24, Frölunda Borg
Frölunda Hockey Club - Hanhals IF  -      
04
19:00
ons
19:00    
J18 23/24, Catena Arena
Rögle BK - Frölunda HC5  -  1  
04
19:00
ons
19:00    
J20 23/24, Frölundaborg Isstadion
Frölunda HC - IF Malmö Redhawks1  -  6  
04
18:00
ons
18:00    
Team 12, Marconihallen
Team 12 » 
Bäcken HC - Frölunda HC Vit
  -      
 
01
13:30
sön
13:30    
Region Syd 23/24, Himmelstalundshallen
HC Vita Hästen - Frölunda Hockey Club  -      
01
13:00
sön